«ایده‌هایی با شال سبز» برای تکریم غدیرکتاب «ایده‌هایی با شال سبز» با عنوان فرعی «ایده‌های کاربردی برای ترویج و تکریم غدیر» منتشر شده است.

به گزارش دوستی دانلود، کتاب «ایده‌هایی با شال سبز» راهکارهای احیای رسوم و سنت‌های غدیری را در قالب ۱۲ دسته موضوعی تعریف کرده و ذیل هر یک از آن‌ها، به معرفی ایده‌های مرتبط با هر موضوع می‌پردازد.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: کتاب «ایده‌هایی با شال سبز؛ ایده‌های کاربردی برای ترویج و تکریم غدیر» بسته‌ جامعی از ایده‌های غدیری است که با رجوع به مجموعه‌های غدیری فعال در زمینه ترویج و تکریم غدیر گردآوری شده است.

بیان ایده به زبان ساده، همراه با تعریف شرایط اجرا همچون زمان و مکان اجرا و مخاطب ایده، همچنین برخورداری از احادیث و روایات غدیری در پایان کتاب، از ویژگی‌های این کتاب است.

معرفی تشکل‌های فعال غدیری در کشور و ارائه سابقه فعالیت فرهنگی، هنری و پژوهشی آن‌ها نیز از ویژگی‌های دیگر کتاب است.

همچنین نماز جماعت غدیر، زیارت غدیر، اطعام غدیر، خطابه‌ی غدیر، غدیریه‌سرایی، تکریم سادات، شادمانه‌های غدیری، کودکان غدیری، پژوهش‌های غدیری، هدیه‌های غدیری، ایده‌های ترویجی غدیر و ایده‌های تامین مالی غدیر، فهرست اصلی این کتاب را تشکیل می‌دهند.

کتاب «ایده‌هایی با شال سبز؛ ایده‌های کاربردی برای ترویج و تکریم غدیر»از سوی کانون خورشید بر اساس ایده‌ای از باشگاه ایده‌پردازان مسجدی تهیه و از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید این کتاب  با بیش از ۳۵ درصد؛ ۱۲ هزارتومان به سایت مسجدکالا مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۵۵۲۷۰۳۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام