بازیگر سریال ماموران شیلد نقش ترمیناتور را ایفا خواهد کرد


گابریل لونا، بازیگر سریال محبوب «ماموران شیلد» ( Agents of SHIELD) به جمع بازیگران قسمت ششم مجموعه «ترمیناتور» (Terminator 6) پیوست.

به گفته کمپانی پارامونت، این هنرپیشه نقش ترمیناتور یا همان نابودگر را در این فیلم ایفا خواهد کرد.

به نقل از وبسایت خبری ددلاین، بازیگر سریال «ماموران شیلد» گابریل لونا نقش ترمیناتور را در پروژه جدید تیم میلر یعنی «ترمیناتور ۶» (Terminator 6) ایفا خواهد کرد. لونا از جمله بازیگران با تجربه تلوزیون است و در کارنامه کاری خود حضور در سریال هایی چون «ماتادور» (Matador)، «کارآگاه حقیقی» (True Detective) و فیلم «ملک مطلق» (Freeheld) را ثبت کرده است. مدتی پیش حضور دیگو بونتا و ناتالیا ریز در این فیلم نیز تایید شد. بدین ترتیب، بونتا، ریز و لونا باید در کنار ستارگانی چون آرنولد شوارزنگر و لیندا همیلتون در قسمت ششم از سری‌فیلم «ترمیناتور» به ایفای نقش بپردازند. «ترمیناتور ۶» علاوه بر اینکه یک سه‌گانه جدید است، داستان «ترمیناتور ۲: روز داوری» (Terminator 2: Judgment Day) را دنبال می کند و به عنوانی دنباله ای برای قسمت دوم «ترمیناتور» است.

به نظر می رسد که سازندگان سعی دارند داستانی جدید برای این فیلم بنویسند چراکه داستان و اتفاقات «ترمیناتور ۳: خیزش ماشین‌ها» (Terminator 3: Rise of the Machines)، «ترمیناتور: رستگاری» (Terminator Salvation) و  «ترمیناتور: پیدایش» (Terminator Genisys) به طور کامل نادیده گرفته شده است و قسمت ششم از این مجموعه هیچ ارتباطی با فیلم های ذکر شده ندارد. در خبرهای گذشته نیز گفتیم که کمپانی پارامونت تاریخ اکران «ترمیناتور ۶» را به تعویق انداخته است و از تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (۴ مرداد ۱۳۹۸) به تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ۱۳۹۸) تغییر داده است. فیلمنامه این فیلم به قلم دیوید اس. گویر، چارلز اچ. اگلی و جاش فریدمن نوشته خواهد شد. مراحل ساخت و فیلمبرداری نیز از تابستان آغاز می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام دوستی دانلود بپیوندید.

کانال تلگرام دوستی دانلود