برگزاری جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی


معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: اولین جشنواره و نمایشگاه ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش دوستی دانلود، مهدی رحیم‌آبادی، امروز (هفتم آبان) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با همکاری نهادهای لشکری و کشوری، مراکز فرهنگی، دانشگاه، فعالان مردمی و علاقه‌مندان اولین جشنواره و نمایشگاه ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی را به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.

او افزود: محورهای این جشنواره عبارت از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های خبری،‌ نرم‌افزارهای کاربردی،‌ هنرهای دیجیتال، سرگرمی‌های دیجیتال و بخش آزاد است.

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره از طریق نشانی پستی، تهران، صندوق پستی ۱۶۱۵-۱۵۸۷۵ ارسال کنند.

رحیم‌آبادی یادآور شد: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق تلفکس ۰۹۰۵۸۱۵۱۶۸۰-۸۸۷۴۳۹۰۷، اینستاگرام @ defa_festival و کانال جشنواره در پیام‌رسان‌ها @ defa_festival تا ۳۰ آبان‌ماه امسال ارسال کنند.

انتهای پیام