تداوم راه شهدا است که باید به بهترین شکل انجام شودمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران گفت: خانواده شهدا الگوی صبر و پایداری در جامعه هستند

به گزارش دوستی دانلود، عبدالله مرتضوی در دیدار عمومی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به لزوم توجه به خانواده شهدا توضیح داد: عمل به سیره شهدا و گام برداشتن در مسیر آرمان‌های بزرگ شهیدان وظیفه تک تک ما است که باید به آن جامعه عمل بپوشانیم.

وی تکریم و دیدار خانواده معظم شهدا را امری ضروری و لازم برشمرد و افزود: شهدا سرمایه‌های اجتماعی جامعه ما هستند و راه آنها باید بیشتر مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد. حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت تداوم راه شهدا است که باید به بهترین شکل انجام شود، چراکه شهدا حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند و خانواده شهدا و همسران جانبازان در پیشگاه خداوند دارای جایگاه ویژه هستند.

مرتضوی با اشاره به اینکه آرامش و آسایش امروز ما مرهون از خود گذشتگی‌های شهدا است که زمینه ساز احیاء نظام اسلامی شدند، گفت: خانواده شهدا الگوی صبر و پایداری در جامعه هستند که با تحمل سختی‌ها و مشقت‌های فراوان و با تقدیم بهترین عزیزان خود باعث عظمت و سربلندی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نباید در مردم‌داری که از اهداف اصلی انقلاب اسلامی، توصیه‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، دچار خطا شویم و باید همواره این مهم را مدنظر قرار دهیم که به‌ عنوان مسئول در ایران اسلامی در برابر همه مردم به ویژه خانواده شهدا وظیفه خدمت‌رسانی داریم.

انتهای پیام