تسلیتی برای درگذشت میرعلی اکبر نوگل سادات


مدیر عامل خانه کتاب به مناسبت درگذشت میرعلی اکبر نوگل سادات،پیام تسلیت داد.

به گزارش دوستی دانلود به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، در متن پیام تسلیت نیکنام حسینی پور، مدیر عامل خانه کتاب به مناسبت درگذشت میرعلی اکبر نوگل سادات آمده است: ” بی تردید جامعه فرهنگی و ادبی کشور یکی از چهرههای شریف و خستگی ناپذیر خود را از دست داد. شخصیتی که وجودش همواره مایه دلگرمی و امید نویسندگان و دانش آموختگان بود و  فقدان حضورش رویدادی ناگوار  و جبران آن میسر نیست.

زنده یاد میرعلی اکبر نوگل سادات از سر داوران گروه زمین شناسی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران بود و جایگاه ادبی- اجتماعی و شخصیتی ایشان چنان است که موسسه خانه کتاب به این گزینش خود افتخار می‌کند.

ایشان پس از عمری مجاهدت مستمر و خستگی ناپذیر در مسیر دانش اندوزی و تربیت دانشجویان و نقش آفرینی بی وقفه در مقام استادی در دانشگاه های مختلف ،کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشت.

اینجانب درگذشت زنده یاد میرعلی اکبر نوگل سادات که آثار ارزشمندش همواره به یادماندنی خواهد بود را به خانواده آن مرحوم  و جامعه فرهنگی کشور تسلیت گفته و برای آن عزیز از دست رفته آرزوی مغفرت و علو درجات و برای خانواده محترم ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.»

انتهای پیام