جدیدترین خبر از «دیر راهبان»سیامک احصایی به عنوان طراح صحنه و گلناز گلشن به عنوان طراح لباس به نمایش «دیر راهبان» تازه‌ترین اثر کیومرث مرادی پیوستند.

به گزارش دوستی دانلود طبق گزارش رسیده، «دیر راهبان» به نویسندگی فرایرا دوکاسترو و بازخوانی محمد چرمشیر و فرهاد مهندس‌پور از 20 خرداد در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

«دیر راهبان» دومین همکاری سیامک احصایی و کیومرث مرادی است.نخستین همکاری آنان به نمایش «شهر بدون آسمان» در سال 1390 بوده‌است، نمایشی که همان سال در جشنواره آوینیون شرکت کرد.

گلناز گلشن طراح لباس تئاتر و سینما و همچنین مدرس دانشگاه هنر نیز در این پروژه به عنوان طراح لباس مرادی را همراهی خواهد کرد. پیش از این حضور آیدین الفت طراح صدا و ‌لعیا خرامان طراح گریم نیز در این پروژه قطعی شده‌ بود.

به ترتیب الفبا رضا داودوندی، حمید رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان در این نمایش بازی می‌کنند.

کیومرث مرادی سال گذشته نمایش «هملت،تهران ۲۰۱۷» در پردیس شهرزاد و اجرای مجدد «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در تماشاخانه مستقل را روی صحنه برده بود.

انتهای پیام