«جشن بادکنک‌ها»ی خاله شادونه در شهرکردشبکه‌های تلویزیونی به مناسبت بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که از فردا آغاز می‌شود، چند برنامه تدارک دیده‌اند که در ساعت‌های مختلف به روی آنتن می‌رود.

به گزارش دوستی دانلود، یک ویژه‌برنامه برای جشنواره به همراه سه برنامه‌ی «سفرنامه صبا»، «جشن بادکنک‌ها» و «جشنواره ۲۱» به مناسبت بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا وسیما که از شنبه تا دوشنبه (۳ تا ۵ شهریور ماه) برگزار می‌شود، به روی آنتن می‌رود.

همچنین نمایشگاه توانمندی‌ها و بازار فیلم مراکز استان‌های صدا و سیما نیز در این دوره در شهرکرد افتتاح شده که توانمندی این استان را در بخش صنعت و هنر به نمایش می‌گذارد.

ویژه برنامه شبکه‌های تلویزیون برای معرفی جشنواره

شبکه‌های سیما همزمان با برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها ویژه برنامه‌ای را پخش می‌کنند که به ارائه اطلاعات درباره نحوه برگزاری جشنواره، کمیسیون‌ها، مهمانان، برگزیدگان دوره‌های قبل، معرفی آثار راه یافته به مرحله داوری جشنواره بیست و یکم، آشنایی با توانمندی و قابلیت‌های استان چهارمحال و بختیاری، فرهنگ، آداب و رسوم و موسیقی محلی استان می‌پردازد.

این ویژه برنامه از پنجشنبه (اول شهریور ماه) تا پایان جشنواره از ساعات ابتدایی روز تا پایان شب، چندین مرتبه ارتباط زنده از سیمای جهان بین با شبکه‌های سراسری یک، دو، سه، چهار، آموزش، جام جم، نمایش، شما و امید برقرار می‌کند و به طور همزمان از این شبکه‌ها و شبکه استانی به روی آنتن می‌رود.

اقبال واحدی با سفرنامه صبا در شهرکرد  

برنامه «سفرنامه صبا» از اول تا پنجم شهریور با اجرای اقبال واحدی از مجتمع آفتاب چغاخور، محل برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها پخش می‌شود.
سفرنامه «صبا» چند مرتبه در طول روز به صورت مستقیم از سیمای جهان بین و شبکه یک سیما پخش می‌شود و در آن به معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان، انعکاس اخبار و رویدادهای جشنواره و گفتگو با برگزیدگان و صاحبان آثار برتر، هنرمندان و اصحاب رسانه پرداخته می‌شود.

جشن بادکنک‌ها در شهرکرد 

برنامه «جشن بادکنک‌ها» که اجرای مشترک گروه خاله شادونه و گروه کودک سیمای جهان بین است از اول شهریور به مدت پنج روز در نقاط مختلف استان اجرا و از شبکه‌های دو، شما، آموزش و به طور همزمان از شبکه استانی پخش می‌شود.

برنامه‌های این گروه روز اول در شهر فارسان شروع می‌شود و روزهای بعد به ترتیب در شهرهای سامان، بروجن و شهرکرد به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع برای کودکان می‌پردازند.

این برنامه هر روز از ساعت۱۴:۳۰ تا۱۵:۳۰ دقیقه از شبکه دو، ۱۶ تا ۱۷ از شبکه شما و۱۷:۳۰ تا۱۸:۳۰ دقیقه از شبکه آموزش پخش می‌شود.

جشنواره ۲۱ در شبکه نمایش

همچنین شبکه نمایش همزمان با بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها، برنامه «جشنواره ٢١» را به منظور بررسی ظرفیت‌ها و خلاقیت‌های مراکز استان‌ها در حوزه‌های تولید فیلم و سریال پخش می‌کند. 
این برنامه هر شب ساعت ٢٢:٣٠ با حضور برنامه‌سازان، بازیگران و تولیدکنندگان آثار نمایشی از شبکه نمایش پخش می‌شود.

بازار فیلم مراکز استان‌های صداوسیما در شهرکرد 

نمایشگاه توانمندی‌ها و بازار فیلم مراکز استان‌های صدا و سیما با حضور مدیران رسانه ملی و مسؤولان استانی چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای شهرکرد گشایش یافت. 

مهرداد عظیمی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در آیین افتتاح این نمایشگاه اعلام کرد که این نمایشگاه شامل دستاوردهای فرهنگی و رسانه‌ای مراکز استان‌هاست. آثار رسانه‌ای و تولیدات فاخر مراکز و همچنین بخشی از توانمندی‌ها و قابلیت‌های چهار محال و بختیاری را در بخش‌های صنعت و هنر به نمایش گذاشته شده است. 
نمایشگاه تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها با ۴۲ غرفه، از یکم تا پنجم شهریورماه در فرهنگسرای شهرکرد برای بازدید عموم برگزار می‌شود. 

بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما، از شنبه تا دوشنبه (سوم تا پنجم شهریورماه) به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع آفتاب برگزار می‌شود.

انتهای پیام