عیدی ویژه به نوروزبانان بی‌نوروزمعاون رییس جمهور از عیدی ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت آموزش و پرورش به نوروزبانان بی‌نوروز خبر داد.

علی اصغر مونسان به دوستی دانلود گفت: طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز که در تعطیلات به مردم و مسافران خدمت کرده اند، به دنبال موافقت وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود که در جریان آن امکان دریافت مرخصی تحصیلی برای فرزندان آن ها به مدت دو روز از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ فروردین ماه فراهم خواهد شد و این افراد می‌توانند از امکانات اقامتی هتل های سراسر کشور با ۸۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

وی افزود: طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز به همکاری کلیه هتل های کشور و هماهنگی های لازم با وزارت آموزش و پرورش برای دریافت مرخصی تحصیلی تا ۲۶ فروردین ماه نیز فراهم شده است.

نوروزبانان بی نوروز همان اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر هستند که سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان صدا و سیما، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پلیس راهور ناجا، سازمان مناطق آزاد، راه‌آهن، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان هلال احمر، شرکت فرودگاه‌های کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر زیرمجموعه‌های آن ها را شامل می‌شود.

انتهای پیام