پیام تسلیت مدیرعامل ایرنا به مناسبت درگذشت یک روزنامه‌نگار پیشکسوت


مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با انتشار پیامی درگذشت زنده‌یاد حمید هوشنگی را تسلیت گفت.

به گزارش دوستی دانلود، متن پیام سید ضیاء هاشمی، مدیرعامل ایرنا به مناسبت درگذشت این خبرنگار پیشکسوت به شرح زیر است:

«انالله و انا الیه راجعون

فقدان زنده‌یاد حمید هوشنگی، همکار دیرینه، حرفه‌ای و از پیشکسوتان خانواده بزرگ خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) موجب تأسف فراوان همه فعالان عرصه خبر در کشور به ویژه همکاران و دوستان دیروز و امروز وی در ایرنا شد. او که سابقه‌ای طولانی از فعالیت رسانه‌ای داشت، در سال‌های دشوار دفاع مقدس و بعد از آن خبرنگاری خوش‌فکر، نیک‌روش، جدی، دقیق و نکته‌بین بود، به کارش عشق می‌ورزید و به گواهی همراهان حرفه‌ای، همواره به منافع ایران می‌اندیشید.

او مصداق بارز یک خبرنگار حرفه‌ای و روشن‌بین بود و همچون یک الگو، تا ابد یاد و خاطره او در قلب و ذهن همه خبرنگاران ایرنا باقی خواهد ماند.

امروز که با اندوه فراوان و به زبان مولانا او «قالب خاکی را سوی خاکی فکنده و جان خرد به سماوات» برده است، برای خانواده آن مرحوم از خدای متعال صبر می‌طلبم و در کنار آنان و دیگر همکاران ایرنا سوگوار روح بزرگی هستم که در یاد و خاطره ایران باقی خواهد ماند.»

خبرگزاری دانشجویان ایران (دوستی دانلود) نیز مصیبت درگذشت همکار قدیمی ایرنا را به اهالی رسانه و مطبوعات به ویژه همکاران ایرنایی و خانواده محترم این روزنامه‌نگار پیشکسوت تسلیت عرض نموده و برای همه بازماندگان صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی طلب می‌کند.

انتهای پیام