چهارمحال‌وبختیاری، میزبان بیست‌ویکمین جشنواره تولیدات استانی


مدیرکل صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری امسال میزبان بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌هاست، تصریح کرد: این جشنواره فرصتی استثنایی برای معرفی استان خواهد بود که باید غنیمت شمرده شود.

به گزارش دوستی دانلود، مهرداد عظیمی ۲۰ مرداد ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، با اشاره به اینکه همواره باید مراقب جریان رسانه‌ای باشیم، اظهار کرد: صداوسیمای استان به تمامی جریان‌های سیاسی در چارچوب نظام احترام گذاشته است.

وی با بیان اینکه امروز شبکه استانی جهان‌بین جزو شبکه‌های برتر در مراکز بوده است، افزود: این مرکز در جشنواره‌های مختلف ملی و بین‌المللی رتبه‌‎های برتر و جوایز متعددی کسب کرده است.

عظیمی ادامه داد: در آخرین ارزیابی انجام شده برنامه‌های نوروز ۹۷ و ماه رمضان، صداوسیمای چهارمحال و بختیاری جزو هشت مرکز برتر کشور بوده است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات مردمی از وظایف و دغدغه‌های رسانه‌ها است، ادامه داد: برنامه‌های سیمای همدلی، استان در مسیر توسعه و سفر به شهرستان‌ها از برنامه‌های تولید شده در راستای رسیدگی به مطالبات مردم بوده است.

عظیمی با بیان اینکه گردشگری مهم‌ترین ظرفیت استان است، گفت: یک تیم حرفه‌ای در حوزه مستند گردشگری دعوت به کار شده و مستند در حال تدوین است و به زودی پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری امسال میزبان بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها است، تصریح کرد: این جشنواره فرصتی استثنایی برای معرفی استان خواهد بود که باید غنیمت شمرده شود.
مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: برای نخستین بار تمامی اعتبارات این جشنواره از سوی اعتبارات ملی تامین شده است.

انتهای پیام