کمیسیون پزشکی تعیین درصد ۲۹۷ جانباز کردستانی برگزار شدمعاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی در سنندج خبر داد و گفت: در این کمیسیون ۲۹۷ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.

محمد احمدی معاون بهداشت و سلامت بنیاد شهید کردستان در گفت‌وگو با دوستی دانلود منطقه کردستان، اظهار کرد: در حال حاضر۹۵۰۰  نفر جانباز در استان کردستان تحت پوشش خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

وی از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی،در  ۲۹ تیرماه در سنندج خبر داد و افزود: در این کمیسیون ۲۹۷ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.

معاون بهداشت و درمان  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان اعلام کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان به منظور رسیدگی به اعتراض جانبازان نسبت به درصد مشخص شده برای آنان، تعیین درصد از کارافتادگی و پذیرش جانبازانی که به تازگی تشکیل پرونده داده‌اند، برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این کمیسیون میزان عارضه جانبازی، جانبازان بر اثر تیر و ترکش و مین مورد بررسی قرار می‌گیرد، بیان کرد: در این کمیسیون ۹ نفر از پزشکان و متخصصان اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، داخلی، پزشک عمومی، جراحی عمومی و جراحی مغز و اعصاب و دو نفر کادر همکار حضور دارند.

احمدی با اشاره به اینکه این کمیسیون بنا به درخواست استان تشکیل شده است، اعلام کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی سالی دو بار برگزار می‌شود که امروز اولین کمیسیون پزشکی برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی حق پرستای و کمیسیون مبانی خانواده به زودی برای جانبازان استان یادآور شد: کمیسیون ویژه حق مراقبت و نگهداری و حق پرستاری ویژه خانواده‌های شاهد و جابنبازان و افراد تحت تکفل آنها در راستای خدمات‌رسانی به ایثارگران استان تشکیل می‌شود.

انتهای پیام