یک دعوت‌نامه خاص – ایسنادر چند روز گذشته به وسیله فضای سایبری، فیلم و پیام‌های دلگرم کننده‌ای در قالب دعوت‌نامه از سوی جوانان عراقی به مردم ایران مخابره می‌شود. از جمله این فیلم‌ها می‌توان به کلیپی اشاره کرد که مردم عراقی‌ به دنبال جمع‌آوری پول برای اجاره اتوبوس رایگان مخصوص زوار ایرانی مراسم اربعین هستند.

به گزارش دوستی دانلود، همچنین یکی از جوانان عراقی در پیامی این چنینی، خواهان پذیرای و میزبانی از زائران امام حسین(ع) در پیاده‌روی اربعین هستند.

«…دلهای‌مان را پیش از اینکه درها باز شده باشد به روی شما گشوده‌ایم.
به اربعین امام حسین(ع) تشریف بیاورید ما در خدمت شما هستیم. ما متنظر قدوم شما هستیم. نان که داریم با یکدیگر تقسیم می‌کنیم.

سفره‌ها برای شما باز و پهن شده است و همه وسایل برای‌تان آماده است تا از شما مهمان نوازی کنیم. ما منتظر شما در جریان زیارت امام حسین (ع) هستیم.

چشم‌های ما رو به مرزها و منتظر قدوم شما زائران  الحسین علیه السلام است. اربعین با شما معنا و روحی مخصوص دارد. چون شما با امام حسین (ع) هستید. شما چشم ما هستید. شماها با امام حسین هستید. ما با مظلومیت امام حسین هستیم. ما با دوستان امام حسین (ع) هستیم ما با شما هستیم ای دوستان امام حسین (ع).»

انتهای پیام